Lista Uczestników 200 KM

Imię i NazwiskoMiastoKlubKat Open / SoloDystansOpłata rejestracyjnaOpłata startowa
godz. 9:00
1Mariusz NowakPuchaczówBike club
2Jarosław BednarczukLudwin-KoloniaDziki Team Łęczna
3Sylwester GodulaŁęcznaDziki Team Łęczna
4Jarosław SosnowskiŁęcznaDziki Team Łęczna
5Monika Kanclerz-MazurczukWolka Czulczycka Wist
6Rafał PiwońskiNałęczów
godz. 9:05
1Stanisław Próchniak Lubartów 
2Wiesław TałajChełmChełmska Grupa Rowerowa
3Iwona Kisiel-TałajChełmChełmska Grupa Rowerowa
4Piotr KluskaWarszawaOxygen Cycling Team
5Monika Tarnowska ChełmLejdis&dżentelmen 
6Michał ChuderskiLublinMayDay Team
godz. 9:10
1Marek BarszczLubartówMF
2Łukasz PasikowskiWarszawaMF
3Katarzyna BłaszczakBiłgorajGKK Peleton Okszów
4Marcin StępieńSiedliskaLubartowska Stadnina Koni
5Krzysztof ŚwitałaTurkaLKS
6
godz. 9:15
1Dariusz Piątkowski Nowiny Chełmska Grupa Triathlonu
2Andrzej DobrzyńskiJanówChełmska Grupa Triathlonu
3Katarzyna LudyniaChełmGKK Peleton
4Adam RomaniukRossosz
5Daniel DworczyńskiChełmChełmska Grupa Rowerowa
6
godz. 9:20
1Piotr WójcikLublin
2Samuel LechusLublin
3Grzegorz BieńkowskiChełm
4Paweł ObołonczykChełm
5Mirosław TchórzLubartów
6
godz. 9:25
1Robert PilarczykLubartówMF
2Grzegorz NarojekWarszawa
3Marek SuplewskiSiedlceKTW – Klub Turystyki Wszelakiej
4Kamil Żmuda Lubartów 
5Krzysztof DajekLubartówMF
6Janusz MysiakLubartówLSK
godz. 9:30
1Grzegorz MazurekTomaszów LubelskiRajdowcy
2Piotr KotZamośćRajdowcy
3Grzegorz MargolaKrasnystaw
4Krzysztof MazurekChełmKP PSP w Krasnymstawie
5Bartłomiej LuchowskiKraków
6
godz. 9:35
1Maximilian SobolKrakówTC Sportożule
2Marek SzarugaLublinJastków
3Dominik KryczkaŁukówRowerowy Łuków
4Wiesław KociubaJanówGminny Klub Kolarski Peleton Okszów
5Tomek KlajnertChełm8 Ball Cross Gym Chełm
6Adrian KisielParczew
godz. 9:40
Jarosław GardaChełm GKK Peleton Okszów 
Jan RachońWarszawa
Kamil BerezaWólka OrłowskaKP PSP Krasnystaw
Daniel DąbskiWólka OrłowskaOSP Wólka Orłowska
Damian JasielskiWólka OrłowskaOSP Wólka Orłowska
Mirosław LaskowskiKomarówka PodlaskaLKS Milanów
Sławomir UsowskiHrubieszówHrubieszów Na Rowerach
godz. 9:45
Dariusz ChojnowskiZaściankisolo
Przemysław GersztynChełmBeeReS teamsolo
Tomasz DzirbaNiemceNie Ma Letekosolo
Marcin SieńkoTereszpol ZaorendaBSK Miód Kozackisolo
Robert PiecuchChełmsolo
Marcin BocianNowy Dwór Mazowieckisolo