Przejdź do treści

Zaczynamy!

Przyszły rok to wielki czas zmian w naszym ultramaratonie. Przede wszystkim zmienia się miejsce, nie startujemy już z Chełma, a z Zamościa. Dodatkowo wprowadziliśmy zmiany w dystansach oraz ilość imprez – uczestnicy będą mogli pojechać na 700, 300 lub 150 km.

Trasa naszego Roztoczańsko Poleskiego Ultramaratonu na dystansie 700 km będzie prowadziła po malowniczym roztoczu jak i polesiu – jest to najdłuższy odcinek jaki kiedykolwiek organizowaliśmy w formule jazdy NON STOP. Limit czasu na tym odcinku będzie wynosił 48 godzin, na trasie ustawimy 7-9 punktów kontrolnych. Pozostałe dwa to dystanse 300 (24h) i 150km (12h) zdecydowanie krótsze ale nie mniej atrakcyjne pod względem walorów turystycznych jak i wytrzymałościowych.

Na obydwu trasach można spotkać wiele roztoczańskich przewyższeń. Warto wspomnieć, że dwa dystanse (700 i 300 km) są wliczane do ULTRACUP. – Puchar w Ultramaratonach Kolarskich, którego zakończenie i podsumowanie całej edycji odbędzie się właśnie u nas. Mamy nadzieję że dostarczymy wszystkim uczestnikom naszego ultramaratonu niezapomnianych przeżyć a nasza impreza na stałe się wpiszę w kalendarz każdego ultra maratończyka.

3 komentarze do “Zaczynamy!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *